Smuutid

Smuutid on maailmas tuntud superfoodi nime all ja tõesti väärivad nad oma nime, sest ühes joogis/söögis võib olla tõeliselt palju vitamiine ja eluks vajalikke aineid, mis panevad nii keha kui hinge särama.

Mullegi meeldib neid energiast pakatavaid mahedikke teha just hommikuti. Smuuti valmivad kiirelt ja need on nii maitsvad ning toitvad. Üldiselt teen smuutisid ilma igasuguse, mahla ja jogurtita vahel harva kasutan kodust punasesõstra mahla ja vahel ka kookospiima, kuid üldiselt moodustab smuuti koostisest 1 osa vesi ja 2 osa puuvilju (banaan, aplesin, õun, pirn, ananass, apelsin, kiivi, melon, külmutatud marjad. Tavaliselt teen kõike tunde järgi, täpselt niipalju vett, marju ja puuvilju panen mida tunne ütleb.

Need smuutipildid on tehtud eelmisel suvel ühest mõnusat suvisest istumisest sõpradega ja praegu tuli just tahtmine see pilt blogisse panna.

Kui ma õigesti mäletan, siis ühe smuuti valmistasin arbuusist, laimist ja piparmündist ( suviselt värske), teine smuuti oli pirn, banaan ja õun ning kolmas smuuti valmis koduaiast korjatud mustsõstardest, vaarikatest, banaanist ja kookospiimast.

b0Kc0801h3HT41yMTIW-bvRqbVO9Ig6iZloGE3roVnM

x0kiufxMXCRt4hElIiQiGr-AFP2SQGPvAkQXHG_1EqA

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s